Opět za vodopády

Himalayas 0 comments

Je to zvláštní, už pár dní mám po tréninku, ale stále se snažím udržet denní rytmus. Vstávám v 6, od 7 se protahuji, abych teoreticky mohla od 8 učit. Žel, nikdo za poslední tři dny nedorazil. Nevadí, měla jsme studio sama pro sebe. Čučela na východ slunce za horami a vesele ho zdravila.

sunrise

Dnešek byl ale jiný v tom, že jsme se domluvili s Jarrydem (kolega z tréninku) a jeho přítelkyní Joesi, že vyrazíme na vodopády v Dharamkotu, kde jsem ještě nebyla. Netušila jsem, že je to procházka tak na 6 hodin, ale ani to nevadilo. Byl to hezký výlet.

Začali jsme tím, že jsem se zatavili v Kunze (údajně italská restaurace, haha), kde si Jarryd dal ovocný salát, Joesi omeletku a já karamelový jablkový koláč s kafem 😀 . Každý podle svého gusta. No a pak jsme vyrazili. Po cestě jsme se jenom jednou ztratili, což považuji za úspěch. Vtipné bylo, že jsme se neztratili v divočině, ale hned na začátku cesty do Dharamkotu.

Po cestě jsme prošli dvě vesnice a pak už náš čekala jenom divočina. Nevím proč, ale myslela jsem si, že když už je to tak vyhlášený vodopád, bude k němu aspoň nějaká cesta. Pro vozíčkáře to úplně není, ale dalo se to.

trip to waterfall

A už jsme byli u vodopádu (zas tak rychle to nebylo, pravda). Vzhledem k tomu, že máme období sucha, není tam moc vody. Vodopád však stále vytváří maličká jezírka, která jsou neuvěřitelně průzračná. Sedli jsme si u jednoho z nich a vytáhli svačinu. Po sváče jsme to trochu prozkoumávali a udělali pár fotek. Abhaya sebou samozřejmě mrskla do vody při poslední možné příležitosti, ve chvíli kdy jsme byli na odchodu. Tak jsme si s sebou nesla domů jezírko v botě. To asi na památku.

waterfall copy

Zpátky už jsme věděli kam, a tak jsme to vzali zkratkou. Všechno to bylo z kopce, takže to ubíhalo raz dva. Když jsme ale dorazili domů, byla jsem ráda, že jsem tady 🙂 . Každopádně zdařilý endeavor.

 

A zítra se balím a frčím do Delhi. Opouštění tohohle místa po přesně měsíci bytí se zdá se býti poněkud nešťastné…

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *